Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Image
Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

AEVA, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

AEVA yazılım geliştirme hizmetini, dünya standartlarında uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmektedir. AEVA, özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Size özel olarak bir plan oluşturuyoruz. Bu plan bir sonraki aşamaları da kapsayacak şekilde oluşturulan, geniş ve güvenilir bir plan halinde bulunuyor. Plan doğrultusunda adım atarak yazılım geliştirmenin pürüzsüz şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Uzman kadromuz yazılım geliştirme için uygun kodları yazıyor, düzenlemeleri yapıyor.

Yazılım tamamlanmadan, sunulmadan önce mutlaka olası bir krizin olup olamayacağına bakıyoruz. Bu da hata sınaması olarak adlandırdığımız işlem ile gerçekleşiyor. Olası pürüzlerin hepsini bu sayede önceden görüyor ve eksik ya da hatalı hususları anında düzeltiyoruz.

251+

Proje Danışmanlığı

7/24 ulaşılabilirlik

95+

Mutlu Müşteri

100% Müşteri memnuniyeti!

65+

Proje Teslimi

A-Z sistem ve yönetim çözümü

21+ Alanında Dünya & Türkiye'nin önde gelen markalarından oluşan çözüm ortaklarımızın tümünü görmek için tıklayınız.