AEVA Consulting

SAP

Image

SAP-AEVA
İş Ortaklığı

Türkiye’nin lider çözüm sağlayıcıları arasında bulunan AEVA, SAP yelpazesindeki tüm ürün, çözüm ve hizmetleri, mevcut sistemler ile entegre ederek, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sunuyor. SAP’nin en yüksek seviyedeki kanal iş ortağı (SAP Gold Partner) olan AEVA, SAP ekosistemini oluşturan pek çok ürün ve çözümde kurulum, entegrasyon ve lisanslama hizmetlerinı uçtan uca sunuyor.

SAP’nin üst seviye iş ortağı AEVA, sektörel tecrübelerini SAP çözüm ve hizmetleriyle birleştiriyor. Kurumların ihtiyaçlarını uçtan uca tek elden karşılıyor.

AEVA, üyelerini hizmet kalitesi, ürün yelpazesi, global hizmet kapasitesi ve teknolojik inovasyon öncülüğü gibi çeşitli kriterlere dayanarak hizmet veren, başarılı işbirliklerine imza atıyor.

SAP HİZMETLERİ

SAP Managed Services

AEVA’nın tamamen SAP ürün ve çözümlerine yönelik hizmetlerini kapsayan SAP Managed Services (SAP Yönetilebilir Hizmetleri), kurulumdan bakım ve güncellemeye, operasyondan yükseltme işlemlerine kadar uçtan uca çözüm sunuyor. Kurumlar, AEVA’nın profesyonel SAP personeliyle sunduğu bu hizmetler sayesinde ana iş süreçlerini sekteye uğratabilecek çok önemli risklerden kurtuluyor.

SAP HİZMETLERİ

Proje ve Yazılım Geliştirme Hizmetleri

AEVA’nın Proje Yönetimi Hizmetleri; Zaman, maliyet ve kalite faktörlerini göz önünde tutarak SAP projelerinin en etkin bir biçimde hayata geçirilebilmesini sağlıyor. ASAP ve PMI standartlarına uygun olarak tasarlanan proje süreçlerinde tüm kaynaklar maksimum verim için planlanıyor, yönetiliyor ve kontrol ediliyor. Yazılım/uygulama geliştirme hizmetleri kapsamındaysa, SAP çözümlerinin sektörel ihtiyaçlara uyarlanması ve mevcut sistemlerle entegrasyonunun sağlanması mümkün hale geliyor.

SAP HİZMETLERİ

SAB Basis Hizmetleri

Teknik ve yapısal standartlarını, SAP AG’nin “Partner Center of Expertise” sertifikası ile belgeleyen AEVA, etkin ve sürdürülebilir SAP Basis sistem yönetim stratejileri, araçları ve tecrübesi ile sistemlerinizin güvenli ve yüksek performanslı bir biçimde hizmet vermesini sağlar.

AEVA TEKNOLOJİ

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ

DESTEK

Kesintisiz 7/24 destek sistemi ile ulaşılabilir hizmet.

F-icon
BİZE ULAŞIN

UZMAN EKİP

Tüm sertifika ve yetkinlik süreçlerini tamamlamış uzman ekip.

F-icon
HAKKIMIZDA

YAPAY ZEKA

Yapay zeka uygulamalarımız ile hizmeti en kaliteli hale getiriyoruz.

F-icon
HAKKIMIZDA